9 najlepszych poduszek podróżnych na szyję przydatnych podczas lotów krajowych i długodystansowych.

lis 26, 2019

Znalezienie najlepszej poduszki do samolotu, spełniającej wszystkie nasze potrzeby, może być wyzwaniem. Istnieje wiele rodzajów w zależności od kształtów i materiałów. W tym tekście znajdziesz różne rodzaje i marki dostępne na rynku.

Dlaczego używamy poduszek podróżnych?

  • Podróżowanie może być bardzo zabawne i ekscytujące. Jeśli jednak jesteś jedną z tych osób, którym trudno jest spać w niewygodnej pozycji, podróżowanie może być uciążliwym i mało komfortowym doświadczeniem, „jeśli nie masz przy sobie poduszki podróżnej na szyję”.
  • Nie ma znaczenia, czy są to wakacje, czy podróż służbowa, ból szyi lub dyskomfort w plecach mogą znacznie wpłynąć na nastrój i samopoczucie podczas pobytu.
  • Należy o niej pamiętać, zwłaszcza jeśli planujesz spotkania biznesowe w kolejnych dniach po przyjeżdzie.
  • Jeśli nie zastosujesz odpowiednich środków, posiadanie złej pozycji podczas podróży może powodować bóle głowy i sztywny kark.
  • Bycie w 100% to jeden z twoich priorytetów dla Ciebie i Twoich partnerów. Bóle pleców i karku mogą również wpływać na Ciebie, jeśli jesteś w podróży przyjemności.
  • Wyobraź sobie, że jesteś turystą z przyjaciółmi lub rodziną i nie możesz w pełni cieszyć się spędzonym czasem, ponieważ masz bóle całego ciała z powodu złej pozycji podczas podróży.
  • Dlatego podajemy tę listę najlepszych poduszek podróżnych na loty długodystansowe.
  • Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów poduszek, ale na tej liście podzielimy je na trzy główne kategorie: komfort, podręczność i nowy design.
  • Należy zauważyć, że niektóre poduszki mogą mieć wszystkie wyżej wymienione cechy, jednak na tej liście będą uporządkowane pod względem wyróżniania się.
  • Niezależnie od tego, czy preferujesz wygodę, podręczność czy posiadasz większe wymagania, w ten sposób możesz uzyskać jak najlepsze wrażenia podczas podróży, zarówno w locie, jak i na miejscu.

Przygotowujesz się do lotu? Pamiętaj, że możesz mieć prawo do odszkodowania na podstawie prawa UE za opóźnienia lub odwołania. Poznaj swoje prawa teraz!

Komfort

Wysokiej jakości pianka, silikon, bambus i dmuchane poduszki podróżne.

Istnieje wiele poduszek gwarantujących komfort podczas podróży, poniżej przedstawiliśmy trzy poduszki na szyję, które należą do najbardziej rozpoznawalnych w tej dziedzinie.

1. Poduszka podróżna z pianki Cabeau Evolution:

Ten produkt jest uznawany za jedną z najbardziej komfortowych poduszek podróżnych dopasowującej się do kształtu szyi i głowy dostępnych na rynku. Posiada pokrowiec nadający się do prania i jest wypełniona wysokiej jakości pianką, która dopasowuje się do kształtu ciała. Z tyłu posiada również pasek, dzięki czemu można dostosować ją do siedzenia w samolocie lub w samochodzie.

Dostępna na : www.amazon.com Cena: $39,99

Подушка Cabeau Evolution
Подушка Huzi Infinite

2. Huzi Design Infinite Pillow:

Huzi to poduszka, która służy nie tylko do używania jej podczas wycieczek. Posiada wiele zastosowań i może być regulowana na wiele sposobów, od kształtu litery U po kształt litery C. Możemy zakręcić ją na ramieniu lub użyć jako poduszkę na ławkę.

Dostępna na : www.amazon.com Cena: $39,99

3. Ostrich Pillow Light:

Chcesz dopasować ją do szyi, aby utrzymać podbródek i zadbać o odcinek lędźwiowy? A może chcesz użyć jej jako maska na oczy? Tak czy inaczej poduszka ta jest niezwykle wygodna i funkcyjna.

Pokryta jest silikonem i jeśli użyjesz jej w odpowiedni sposób, uzyskasz nawet redukcję dźwięku. Jest to elegancki i wygodny sposób na uniknięcie bólu podczas snu w czasie podróży.

Dostępna na: www.amazon.com Cena: $45

Подушка Ostrich

Przenośność

Unikaj dyskomfortu i oszczędzaj miejsce.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które lubią czerpać jak najwięcej korzyści z jednej rzeczy, to te trzy poduszki oferują to, czego szukasz:

Подушка AirComfy Ease

4. AirComfy Ease Pillow:

AirComfy został stworzony, abyś mógł przetrwać jak najlepiej podróż i oszczędzić jak najwięcej miejsca. Kiedy chcesz użyć poduszki, wystarczy ją napompować, a następnie dopasować do szyi.

Została zaprojektowana tak, aby chronić szyję i plecy oraz pozwolić uniknąć wszelkiego rodzaju bóle spowodowane złym snem. Po przybyciu do miejsca docelowego wystarczy spuścić powietrze z poduszki i trzymać ją w małej kieszeni w walizce.

Dostępna na: www.amazon.com Cena: $19.99

5. Travelrest Ultimate Travel Pillow:

Jest to nadmuchiwana poduszka podróżna, która tak dopasowuje się do Twojego ciała tak, jakbyś miał gitarę.

Musisz ją tylko napompować, aby była gotowa do użycia. Po podróży wystarczy spuścić z niej powietrze i zwinąć.

Pozwala na oparcie policzka, podczas gdy reszta poduszki znajduje się na biodrze. Poduszka posiada pasek, dzięki czemu nie przesuwa się i pozostaje cały czas w tym samym miejscu. Jest bardzo łatwa w przenoszeniu, mieści się do torby i ma bardzo unikalny wygląd z tych dostępnych na rynku.

Dostępna na: www.amazon.com Cena: $23.95

Подушка Travelrest Ultimate
Набор для сна Aeris Memory Foam Travel

6. Aeris Memory Foam Travel Neck Pillow Kit:

Aeris to prosta, ale bardzo przydatna poduszka. Wypełniona jest pianką, która podtrzymuje szyję.

Zabierz również ze sobą zatyczki do uszu i maskę na oczy, pomoże Ci to zamknąć oczy i odizolować się od dźwięku i oświetlenia.

Poduszka sprzedawana jest ze specjalnym opakowaniem, dzięki któremu po zakończeniu korzystania z niej możesz ją schować wraz ze wszystkimi akcesoriami.

Jeżeli jesteś osobą, która lubi słuchać muzyki, podczas podróży, możesz użyć słuchawek dousznych. Jest to bardzo wygodna poduszka samolotowa. Posiada kilka akcesoriów w zależności od gustów.

Dostępna na: www.amazon.com Cena: $22.90

Nowy design: nowoczesny sposób na sen

Jeśli jesteście z tego typu osobami, które lubią próbować najlepszych produktów, tutaj znajdziesz najnowszą wersję standardowego produktu, która poprawi Twój sposób spania w podróży.

Twój lot, twoje prawa! Zgodnie z prawem UE możesz być uprawniony do odszkodowania. Zbadaj firmy zajmujące się roszczeniami o odszkodowanie za loty, walczy za twoje prawa i wybierz najlepszego dostawcę praw pasażera!

7. Travelstar Hoodie Travel Neck Pillow:

Ta poduszka łączy zwykłą poduszkę i bluzę z kapturem. Bluza z kapturem pozwala zmniejszyć hałas i oświetlenie, wystarczy pociągnąć za sznurki. To ciekawa i nowoczesna poduszka dla osób, które nie lubią zwykłych wzorów poduszek podróżnych.

Dostępna na: www.amazon.com Cena: $55,85

Подушка Travelstar Hoodie
Подушка Trtl

8. Trtl Pillow:

Poduszka Trtl to poduszka o wyjątkowym designie. Wygląda bardziej jak szalik niż poduszka, ale wyniki są doskonałe. Zapewnia podparcie podbródka i pozwala zasnąć jak dziecko, nie zajmuje dużo miejsca, a także posiada kształt pasujący do wszystkich rodzajów szyi i podbródka. Może być używana podczas długich podróży samolotem, jak i na mniejszych wycieczkach z przyjaciółmi.

Dostępna na: www.amazon.com Cena: $29,99

9. BCOZZY Chin Supporting Travel Neck Pillow:

Ta poduszka łączy klasyczny design poduszki podtrzymującej z nową funkcją.

Umieść ją tak, aby większa część poduszki znajdowała się przed brodą i podciągnij głowę do góry, aby szyja się była ustabilizowana.

Wielu użytkowników uważa, że można używać tej poduszki nie tylko podczas snu. Możesz ją brać podczas czytania, używania komputera lub po prostu przy przeglądaniu telefonu.

Nie jest tak podręczny jak inne modele, ale nadrabia swoim wyglądem i komfortem jaki daje. Jest ona zalecana jako poduszka podróżna dla dzieci.

Dostępna na: www.amazon.com Cena: $29,97

Подушка BCOZZY с поддержкой подбородка

Jeśli Twój lot opóźnia się o więcej niż 3 godziny lub został odwołany, możesz być uprawniony do odszkodowania do kwoty 600 EUR, na podstawie zasady UE 261.

Sprawdź za darmo

Oferujemy usługi „Bez wygranej - bez opłat”, więc roszczenie jest wolne od ryzyka!

Travel bag

Opóźniony lot?

Za opóźnienie lotu ponad 3 godziny, możesz ubiegać się o odszkodowanie nawet do 600€ zgodnie z WE 261/2004.

Czytaj dalej

Podróż Samolotem na Lotnisko

Odwołany lot?

Jeśli lot został odwołany bez wcześniejszego powiadomienia (14 dni i mniej), może przysługiwać Ci odszkodowanie na mocy prawa UE.

Czytaj dalej

Udostępnianie kodu

Odmowa wejścia na pokład?

Posiadasz również prawo do odszkodowania, jeśli odmówiono Ci wejścia na pokład z powodu przepełnionego lotu.

Czytaj dalej

Pomagamy w wielu językach-międzynarodowe strony ClaimFlights