Współpracuj z nami - Claim Flights

Partner Claim Flights

Streszczenie:

Ta strona przeznaczona jest dla istotnych dla nas grup, z którymi współpracujemy.

Blogerzy

Możemy uczynić świat lepszym miejscem. Część tego lepszego świata zaczyna się od wpływu na linie lotnicze, aby unikały opóźnień lotów i stosowały się do wymogów prawnych.

Publikowanie treści dotyczących praw pasażerów, a także sposobów dochodzenia tych praw jest na samym szczycie naszej listy. Koncentrujemy się na tworzeniu wysokiej jakości treści niedostępnych nigdzie indziej w Internecie. Stale utrzymujemy strumień wysokiej jakości wiadomości, praw (w naszej bazie danych prawniczych) i blogów.

Blogerzy są zapraszani do przyłączenia się do naszej misji walki o prawa klientów i rozpowszechniania naszych treści. Jeśli chciałbyś pisać o nas, pomożemy Tobie z naszą wiedzą prawną napisać własne wysokiej jakości teksty. Skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub za pośrednictwem naszego bloga, chętnie pomożemy Ci we wszystkich tematach związanych z odszkodowaniami dotyczącymi lotów.

Agencje PR

Oferujemy szeroki zestaw szablonów PR i dostęp do informacji. Wejdź na nasz portal Public Relations lub skontaktuj się z nami, aby znaleźć się na naszej liście dystrybucyjnej. Napisz do nas, jeśli chciałbyś otrzymać szczegółową ofertę..

Prawnik, ubezpieczenie lotu i pomoc sądu

Jeśli jesteś prawnikiem, firmą ubezpieczeniową lub potrzebujesz pomocy sądowej, aby ubiegać się o odszkodowanie za loty w imieniu swoich klientów, możesz skontaktować się z nami i skorzystać z naszych legalnych baz danych, dotyczących pogody, wiadomości i praw pasażerów.

Zapewniamy informacje na temat opóźnionych lotów z małym budżetem. Możemy zaoferować również automatyczne obliczanie kwoty rekompensaty i automatyczne wysyłanie wniosków o odszkodowanie do linii lotniczych. Wystarczy, że wpiszesz dane lotu.

Jeśli jesteś firmą ubezpieczeniową działającą w branży lotniczej, możemy dostarczyć dane lotu do Twojej oferty ubezpieczenia B2B, pochodzące z naszej bazy danych.

Partnerzy

Posiadasz stronę ze sporą ilością wejść, dotyczącą lotów, rezerwacji biletów lub innych podobnych tematów i chcesz zyskać na kliknięciu na Twojej stronie? W większości przypadków, zgłaszanie wniosków o odszkodowanie za niedogodności podczas lotu, stanowi tylko dodatek dla danej strony. Nie wpływa to w żaden sposób na bieżącą działalność związaną z rezerwacją biletów lotniczych i wycieczek.

Możliwość zgłaszania lotów na Twojej stronie,przynosi realne korzyści Twojemu klientowi i nie wpływa na Twoją działalność. Twoi klienci będą Ci wdzięczni, jeśli dzięki temu, że nas polecisz, odzyskają pieniądze. Skontaktuj się z nami. Prowadzimy własny program partnerski oparty na konwersji z naszymi własnymi pomiarami i uczciwą polityką cenową.