Claim Flights - Firma zajmująca się odszkodowaniami lotniczymi

O Nas

Claim Flights, Firma Zajmująca Się Prawami Pasażerów Linii Lotniczych

Claim Flights jest automatycznym przedsiębiorcą zajmującym się sprawami prawnymi. Claim Flights opracowała złożone systemy zarządzania procesami i danymi, które zapewniają, że wszystkie ważne fakty są zbierane odpowiednio dla każdego indywidualnego przypadku.

Podstawą biznesu jest fakt, że klienci mają wiele praw (de jure), ale de facto jest często trudno te prawa udowodnić. Jest to szczególnie widoczne w przypadkach o niskim poziomie szkodliwości, kiedy to klienci chcą uniknąć utraty czasu i ryzyka związanego z działaniami prawnymi. Ponadto prawnicy zwykle nie zajmują się pojedynczymi przypadkami o niskim poziomie szkodliwości.

Fakt, że jurysdykcja właściwego prawa lotniczego i podróżnego może należeć do obcego państwa, zwyczajnie utrudnia klientom wnioskowanie z powodzeniem. Dla niemieckiego klienta nie ma żadnego ekonomicznego sensu wnoszenie wniosku o odszkodowanie za opóźniony lot w Hiszpanii; jedynie notarialny list autoryzacyjny, który jest niezbędny do zatrudniania hiszpańskiego adwokata, oraz czas spędzony na znalezienie dobrego adwokata może pochłonąć jakiekolwiek odszkodowanie, które mogły by zostać otrzymane.

Praca Claim Flights w pełni uzupełnia prawdziwe potrzeby klientów i prawników poprzez wstępne przetworzenie spraw prawnych przy pomocy zarządzania procesami i automatyzacji. Klient może być pewny, że jego sprawa będzie traktowana w sposób profesjonalny, nawet jeśli sprawa jest o niskim poziomie szkodliwości. Prawnik otrzyma wstępnie przetworzone dane ze wszystkimi faktami i może skoncentrować się na części prawnej, bez potrzeby przeprowadzania dalszych badań nad podstawowymi faktami sprawy lub konieczności skontaktowania się z klientem.

Ze względu na wysoką jakość procesu Claim Flights oraz bazę danych Claim Flights, jest w pełni możliwa praca dla klientów na zasadzie „brak wygranej, brak opłat”. Oznacza to, że jeśli sprawa zostanie przegrana, Claim Flights pokryje wszystkie koszty honorariów prawników, a klient nie zostanie w ogóle obciążony. Claim Flights jest tak przekonane o jakości swoich usług, że jeśli klient Claim Flights przegra rozprawę w sądzie, ale osoba z tego samego lotu wygra tę sprawę z inną firmą lub prawnikiem, klient Claim Flights zostanie zrefundowany (szczegóły można znaleźć w ubezpieczeniu jakościowym).

Oprócz celów handlowych, Claim Flights pomagają klientom ubiegać się o odszkodowanie za opóźniony lot za darmo, z darmowym wnioskiem o odszkodowanie. Oferuje klientom możliwość napisania własnego, bezpłatnego wniosku o odszkodowanie, przejrzenie publicznie dostępnych prawnych baz danych oraz sprawdzenie kwoty rekompensaty za pomocą bezpłatnego kalkulatora. Oprócz bezpłatnych usług, Claim Flights zajmują się również poważniejszymi przypadkami, aby wyjaśnić różne kwestie prawne przez wyższe sądy. Pomaga to klientom, ponieważ może być dodatkową informacją dla innych spraw.

Nasza Misja:

Claim Flights zostało otwarte z misją pomocy pasażerom linii lotniczych w ubieganiu się o odszkodowania na mocy unijnego rozporządzenia 261/2004 mówiącego o odwołanych bądź opóźnionych lotach, oraz szkolenia pasażerów linii lotniczych o ich prawach. Owa działalność znacznie utrudnia liniom lotniczym uciekanie od odpowiedzialności prawnej poprzez podawanie fałszywych powodów bądź wymówek. Claim Flights zapewni również bezproblemową i wysokiej jakości obsługę, co pozwala na ubieganie się o odszkodowanie z łatwością.

Jeśli lot został opóźniony lub anulowany podczas podróży po Europie, lecąc lotem zarejestrowanym w UE i chcecie Państwo ubiegać się o zwrot kosztów za straty spowodowane przez linie lotnicze, wystarczy, że podacie nam Państwo szczegóły lotu, a nasz zespół zajmujący się odszkodowaniami, we współpracy z różnymi innymi zespołami, zbierze odpowiednie dane tak, aby wszystko przebiegło sprawnie. Nasz zespół ma dostęp do wszystkich ważnych informacji o lotach, takich jak: czas, w jakim dany lot jest opóźniany, przyczyna anulowania lotu, czas wylotu i przylotu itd., co zwiększa prawdopodobieństwo przyznania odszkodowania.

Automatycznie decydujemy o Państwa miejscu jurysdykcji. Jeśli wiemy na przykład, że konkretny sąd czyni bardzo „przyjazne dla linii lotniczych” decyzje, automatycznie skierujemy Państwa sprawę do innego sądu. Współpracując z kancelariami we wszystkich większych krajach europejskich, możemy podjąć decyzje dotyczące wyboru konkretnego sądu w oparciu o ogromną bazę międzynarodową.

Jak oceniają nas klienci

Wybierz sposób reklamacji

Prawnik

M

Opłata od 30€ do 520€ + koszty rozprawy od 30€ do 358€

M

Ryzyko utraty pieniędzy, jeśli przegrasz sprawę

M

Spędzisz kilka godzin

M

Rezultat nieznany

ClaimFlights

N

Dodatkowe bazy danych i dowody prawne

N

Brak kosztów, pobieramy opłatę tylko jeżeli wygramy sprawę

N

Tylko dwie minuty Twojego czasu

N

Eksperci z wysoką oceną

Samemu

M

Niejasny wynik, wiele linii lotniczych ignoruje zgłoszenia klientów

M

Musisz poświęcić kilka godzin swojego czasu

M

Wysokie ryzyko kosztów

M

Sprawa może skończyć się w sądzie

Pomagamy w wielu językach-międzynarodowe strony ClaimFlights