Serwis Odszkodowań Za Opóźnione Loty

Dowiedz się, jak łatwe jest wnioskowanie o odszkodowanie z „Claim Flights”. Gwarantujemy minimalny wysiłek, uzyskując odszkodowanie za Państwa opóźnione/anulowane loty.

Serwis odszkodowań za opóźnione loty

Claim Flights zajmują się wszystkimi niezbędnymi usługami, które pomogą Państwu w odpowiedni sposób złożyć reklamację w sprawie opóźnionych lotów. Ta specjalna usługa pokazuje Państwu mądrzejszy sposób na zagwarantowanie sobie odszkodowania za opóźniony lot. Biorąc pod uwagę fakt, że każdego dnia w Europie odbywa się od 120.000 do 200.000 lotów, opóźnienie lotu nie jest rzeczą niezwykłą.

Aby pozwolić Państwu być na bieżąco w związku ze statusem Państwa lotu, zapewniamy szczegółową bazę informacji o opóźnieniach lotów. Nasza baza danych zawiera wszystkie szczegóły dotyczące opóźnionych lub odwołanych lotów od 2014 i 2015 roku do dnia dzisiejszego, za które mają Państwo prawo do odszkodowania.

Odszkodowanie Za Opóźnienie / Odwołanie Lotu

Claim Flights wnioskuje w Państwa imieniu, należące się Państwu odszkodowanie za opóźniony bądź odwołany lot. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań za opóźnione bądź odwołane loty – to nasz biznes. Zaprojektowaliśmy nasz serwis w ten sposób, aby wymagał minimalny wysiłek z Państwa strony.

Dlaczego Claim Flights?

Oto powody, które dowodzą, że Claim Flights jest definitywnym dostawcą usług, jeśli chodzi o wnioskowanie o odszkodowanie za opóźnienie lotu:

 • podczas korzystania z usług Claim Flights można łatwo wybrać żądane usługi bez konieczności dokonywania dodatkowych inwestycji.
 • Nasi eksperci zapoznają Państwa z naszymi usługami i poprowadzą Państwa przez cały proces, co znacznie upraszcza proces wnioskowanie o odszkodowanie.
 • Zapewniamy najlepszych prawników, dzięki czemu można przeprowadzić cały proces z powodzeniem.
 • Na samym początku, wszystko co potrzebują Państwo wykonać to podać nam podstawowe informacje przy pomocy naszego kalkulatora odszkodowań. Następnie, naszym obowiązkiem jest nakierowanie Państwa wniosku na właściwy tor, aby uzyskać odszkodowanie.
 • Doświadczą Państwo pewności siebie i poczucie spokoju w odniesieniu do naszych usług.

Ze względu na te korzystne możliwości, użytkownicy preferują wybranie nas jako swojego usługodawcy podczas składania wniosku o odszkodowanie za opóźniony lot. Zapewniamy obszerną kurtynę, dzięki której poczują się Państwo komfortowo podczas składania wniosku.

Claim Flights ułatwia sprawdzenie opóźnień samolotów i zapewnia Państwu kompetentne, poprawne podejście do sprawy, niezbędne do prawidłowego wypełnienia Państwa wniosku. Nasza usługa zapewni Państwu pewność siebie oraz da spokój, jakiego Państwo potrzebują.

Jak ubiegać się o odszkodowanie za opóźnienie lotu?

Jeśli macie Państwo jakieś wątpliwości co złożenia Państwa wniosku lub co do użycia kalkulatora odszkodowania za opóźniony lot, polecamy zapoznać się z filmem ilustrującym (Jak uzyskać odszkodowanie za opóźnienie lotu /anulowanie rezerwacji).

Korzyści z naszych usług:
 • doświadczają Państwo poczucia spokoju
 • Po przekazaniu nam kilku podstawowych informacji zrobimy w Państwa imieniu wszystko, co potrzebne, aby uzyskać odszkodowanie za opóźniony bądź odwołany lot.
 • nie muszą Państwo dowiadywać się niczego na temat przepisów prawnych, pisać żadnych pism, wykonywać żadnych telefonów.
 • Nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka finansowego: nie płacą Państwo grosza w ramach naszej zasady: „Brak wygranej, brak opłat za wniesienie wniosku”
 • Jesteśmy ekspertami we wnoszeniu wniosków o odszkodowanie za opóźnione lub odwołane loty: korzystamy z najbardziej wyrafinowanych baz danych i pracujemy tylko z najlepszymi prawnikami
Nawet jeśli Państwa wniosek o odszkodowanie został odrzucony lub nie otrzymali Państwo odpowiedzi od linii lotniczych, w większości przypadków nadal możemy osiągnąć szybkie rezultaty, ponieważ współpracujemy z siecią specjalistów ds. Wniosków o odszkodowania związane z branżą lotniczą.

Czym Się Zajmujemy?

Po zgłoszeniu się do nas podejmiemy następujące kroki, aby upewnić się, że otrzymają Państwo odszkodowanie bez doświadczania żadnych problemów:

 • przekazujemy Państwa wniosek o odszkodowanie to odpowiedniej linii lotniczej
 • wskazujemy odpowiedniego prawnika, który jest zaznajomiony ze wszystkimi problemami dotyczącymi opóźnień lotniczych
 • kontaktujemy się z linią lotniczą w sprawie szczegółów, jeżeli z jakiegoś powodu Państwa wniosek o odszkodowanie zostanie odrzucony
 • Jeśli zajdzie taka potrzeba, będziemy walczyć w sądzie, w celu zapewnienia egzekwowania praw pasażerów w myśl zasady: „Brak wygranej, brak opłat za wniesienie wniosku”
 • Na nas spoczywa odpowiedzialność za zebranie odpowiednich informacji używając poprawnej bazy danych, bazy pogodowej, bazy informacji oraz bazy danych ADS-B
 • reprezentujemy wniosek w sądzie, jeżeli jest to konieczne
 • jesteśmy w stanie zebrać wszystkie niezbędne informacje potrzebne do szczegółowej komunikacji z linią lotniczą, przekładając im prawidłowe i niepodważalne dowody w sprawie.
 • zawsze obliczamy całkowitą kwotę odszkodowania w odniesieniu do rozporządzenia unijnego 261/2004, które może pomóc Państwu uniknąć wszelkich rozbieżności prawnych.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to tylko krótki zarys usług świadczonych dla wszystkich użytkowników mających problemy w związku z opóźnionymi lotami. Wiemy, że sytuacja staje się skomplikowana w momencie, kiedy linia lotnicza zaczyna się usprawiedliwiać i odmawia przyznania odszkodowania, które prawnie Państwu przysługuje.

Nie ma się o co martwić! Jesteśmy tutaj, aby rozwiązać wszystkie problemy i zapoznać Państwa z możliwymi rozwiązaniami. Linie lotnicze nie mogą odmówić odszkodowania, ponieważ jesteśmy dobrze poinformowani o szczegółach praw pasażerów.

Podaj podstawowe informacje na temat opóźnionego lotu Twoja praca
Oblicz wysokość odszkodowania za opóźniony lot (na podstawie EC-VO 261/2004) Nasze usługi
Znajdź odpowiedni sąd do rozpatrzenia wniosku o odszkodowanie Nasze usługi
Znajdź adres prawny dla wniosków o odszkodowanie za opóźnione loty od linii lotniczych Nasze usługi
Wyślij wniosek o odszkodowanie za opóźniony lot do linii lotniczej (zwykle z zarejestrowanego emaila) Nasze usługi
Znajdź prawnika, który zajmuje się odszkodowaniami od linii lotniczych, odwiedź ją/jego biuro i podpisz kontrakt Nasze usługi
Odpowiedz na wiadomości od linii lotniczych (np. Odrzuć ich propozycję podarowania kuponu jako rekompensacji za anulowany lot) Nasze usługi
Zbierz dodatkowe dane dotyczące sprawy (bazy danych ADS-B, bazy danych, bazy pogodowej, bazy informacji) Nasze usługi
Znajdź najodpowiedniejszy sąd, aby złożyć wniosek o odszkodowanie i uzyskać sprawiedliwość prawną Nasze usługi
Pozwij linię lotniczą do sądu (używając naszych prawników i ekspertów od wniosków o odszkodowania w sprawie lotów Nasze usługi
Miej wszystkie informacje przygotowane i zarządzaj wszystkimi informacjami za pomocą różnych platform (Za pomocą naszych prawników) Nasze usługi
Reprezentuj wniosek w sądzie (to nie jest zawsze potrzebne) Nasze usługi
Zapłacić wszystkie należne koszty sądowe za wnioskowanie o odszkodowanie za lot Nasze usługi
Zapłać koszty konsultacji z ekspertami w sprawie wniosku o odszkodowanie za opóźniony lot (Może być do 2,500€) Nasze usługi
Brak ryzyka finansowego: płacisz jedynie, jeżeli wygrasz sprawę o prawa pasażera Nasze usługi
Podaj podstawowe informacje na temat opóźnionego lotu Twoja praca
Oblicz wysokość odszkodowania za opóźniony lot (na podstawie EC-VO 261/2004) Twoja praca
Znajdź odpowiedni sąd do rozpatrzenia wniosku o odszkodowanie Twoja praca
Znajdź adres prawny dla wniosków o odszkodowanie za opóźnione loty od linii lotniczych Twoja praca
Wyślij wniosek o odszkodowanie za opóźniony lot do linii lotniczej (zwykle z zarejestrowanego emaila) Twoja praca
Znajdź prawnika, który zajmuje się odszkodowaniami od linii lotniczych, odwiedź ją/jego biuro i podpisz kontrakt Twoja praca
Odpowiedz na wiadomości od linii lotniczych (np. Odrzuć ich propozycję podarowania kuponu jako rekompensacji za anulowany lot) Twoja praca
Zbierz dodatkowe dane dotyczące sprawy (bazy danych ADS-B, bazy danych, bazy pogodowej, bazy informacji)
Znajdź najodpowiedniejszy sąd, aby złożyć wniosek o odszkodowanie i uzyskać sprawiedliwość prawną
Pozwij linię lotniczą do sądu (używając naszych prawników i ekspertów od wniosków o odszkodowania w sprawie lotów
Miej wszystkie informacje przygotowane i zarządzaj wszystkimi informacjami za pomocą różnych platform (Za pomocą naszych prawników)
Reprezentuj wniosek w sądzie (to nie jest zawsze potrzebne)
Zapłacić wszystkie należne koszty sądowe za wnioskowanie o odszkodowanie za lot
Zapłać koszty konsultacji z ekspertami w sprawie wniosku o odszkodowanie za opóźniony lot (Może być do 2,500€)
Brak ryzyka finansowego: płacisz jedynie, jeżeli wygrasz sprawę o prawa pasażera

Nasze badanie wykonane z ludźmi, którzy próbowali sami dochodzić odszkodowania za opóźnione / odwołane loty pokazują, że 74% z nich nie otrzymało żadnej rekompensaty.

Ubieganie się z powodzeniem o odszkodowanie z racji opóźnionych lotów jest nawet trudne dla prawników, ponieważ większość z nich nie ma dostępu do wewnętrznych danych ADS-B z lotnisk, baz danych, baz pogodowych, czy baz informacji.

Dowiedz się, jak łatwy jest proces wnioskowania o odszkodowanie z Claim Flights.

Wybierz nas na pierwszym miejscu: jesteśmy profesjonalnym usługodawcą zajmującym się wnioskami o odszkodowanie z niezbędną wiedzą fachową i dostępem do właściwych informacji, a dzięki temu znacznie bardziej prawdopodobne jest odniesienie sukcesu podczas wnioskowania o odszkodowanie w Państwa imieniu. Dodatkowo złożenie wniosku zajmuje tylko 3 minuty.

Wnoszenie Wniosku O Odszkodowanie – Przewodnik Krok Po Kroku

Opóźniony lot? Potrzeba złożyć wniosek? To łatwe! Proszę zapoznać się z następującymi punktami, a przekonają się Państwo, jak łatwe jest składanie wniosku o odszkodowanie, mając nas występujących w Państwa imieniu.

 • Po pierwsze, należy wpisać datę i numer lotu w celu sprawdzenia statusu zaplanowanego lotu.
 • Wprowadzenie wszystkich niezbędnych szczegółów zajmuje jedynie 3 minuty. Po wykonaniu tej czynności zajmiemy się całą procedurą.
 • Specjalista do spraw wniosków o odszkodowanie zostanie powołany do efektywnego zajęcia się sprawą i przeprowadzi szczegółowe badania przy pomocy naszej obszernej bazy danych.
 • Zostanie wyznaczony Państwa do wniosku indywidualny ekspert prawny, z którymi będą Państwo mogli się komunikować przez cały czas.
 • Państwa kwota odszkodowania, po odtrąceniu opłat za nasze usługi oraz podatki, zostanie wysłana transferem na Państwa konto, w związku z czym otrzymają Państwo potwierdzenie emailem.

Cały proces będzie bezstresowy i udany.

Kalkulator odszkodowania za opóźniony lot

Kalkulator odszkodowania za opóźniony lot jest narzędziem, które umożliwia obliczanie prawidłowej kwoty należnej odszkodowania. Nasza strona internetowa zawiera również szczegółowy film wyjaśniający, jak działa cały proces składania wniosku, podczas używania naszego inteligentnego, zdigitalizowanego procesu. Po użyciu naszego kalkulatora odszkodowania za opóźniony lot zdadzą sobie Państwo sprawę, jak łatwe jest żądanie odpowiedniej kwoty odszkodowania.

Jak oceniają nas klienci

Wybierz sposób reklamacji

Prawnik

M

Opłata od 30€ do 520€ + koszty rozprawy od 30€ do 358€

M

Ryzyko utraty pieniędzy, jeśli przegrasz sprawę

M

Spędzisz kilka godzin

M

Rezultat nieznany

ClaimFlights

N

Dodatkowe bazy danych i dowody prawne

N

Brak kosztów, pobieramy opłatę tylko jeżeli wygramy sprawę

N

Tylko dwie minuty Twojego czasu

N

Eksperci z wysoką oceną

Samemu

M

Niejasny wynik, wiele linii lotniczych ignoruje zgłoszenia klientów

M

Musisz poświęcić kilka godzin swojego czasu

M

Wysokie ryzyko kosztów

M

Sprawa może skończyć się w sądzie

Pomagamy w wielu językach-międzynarodowe strony Claim Flights